Делегація Ужгородського національного університету завітала до Донецького національного університету.

  
Делегація Ужгородського національного університету завітала до Донецького національного університету.
7 червня 2016 року відбулась зустріч між представниками двох вишів-партнерів у рамках реалізації проекту «Інноваційні форми внутрішньої академічної мобільності», підтриманого МФ «Відродження».
Участь у цій зустрічі взяли представники юридичних факультетів обох вишів та 2 кафедри політології та державного управління факультету суспільних наук УжНУ та історичного факультету ДонНУ. 
Під час перемовин було напрацьовано можливості відкриття на базі Освітньо-практичного центру інноватики та стратегічного розвитку спільної сертифікатної магістерської освітньої програми «Публічна політика та адміністрування».
Змістовна частина плану підготовки слухачів за цією програмою стала предметом обговорення між проректором з навчально-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Тетяною Нагорняк, завідувачем кафедри політології та державного управління Миколою Примушем, доцентом цієї кафедри Оленою Чальцевою та деканом факультету суспільних наук УжНУ Юрієм Остапцем. Попередні домовленості та узгоджений план дій щодо подальших практичних кроків у цьому напрямі дозволяють очікувати, що ця сертифікатна програма запрацює вже з початку 2016 – 2017н.р. 

Дякуємо колегам за цікаву зустріч та сподіваємося на плідну співпрацю!

    
  

 

Comments