Роман Гринюк: Цей проект надає дуже багато можливостей

Ректор Донецкого національного університету Роман Гринюк про спільний проект з Ужгородським національним університетом.


«Шановні друзі!

Як ви знаєте Донецький національний університет вже два роки працює в місті Вінниця. Зовсім нещодавно університет вирішив для себе дуже важливе питання. І ми сьогодні маємо таку назву, як Донецький національний університет імені Василя Стуса. Колектив прийняв таке рішення.

Мені дуже приємно, що сьогодні тут, в цій залі, відбудеться підписання одного із документів, який є кроком на реалізацію по-перше Закону „Про вищу освіту“, який надає навчальним закладам в рамках автономії дуже багато можливостей для інтенсифікації, для інновації своєї навчальної діяльності. Приємно те, що ми на початку 16-го року підписали таку угоду з Ужгородським Національним університетом про співпрацю в різних сферах освітньої, наукової діяльності. Сьогодні це перший такий, мабуть, крок. Він не останній, — я маю надію в реалізації цієї угоди.

Хотів би ще сказати, — я дуже дякую колективу Ужгородського національного університету і ректору за те, що якраз він протягнув руку до співпраці з нашім університетом тому, що і ми маємо певний досвід, і має цей досвід Ужгородський національний університет в реалізації таких магістерських програм.

Дякую!»

Cпільна магістерська освітня програма «Публічна політика та адміністрування» розроблена та впроваджується у рамках проектуІСДПА «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці — 2016» за підтримки МФ «Відродження».
Comments