Відкриття І Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування

Сьогодні у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відкрилася І Всеукраїнська школа публічної політики та адміністрування, яка реалізується у рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці – 2016», підтриманого Міжнародний фонд "Відродження" за сприяння Інституту соціальних досліджень та політичного аналізу. Школа реалізується спільно з Ужгородський національний університет.

З 89 анкет було обрано 15 учасників з різних сфер суспільного життя – громадський сектор, представники органів влади, академічної спільноти та засобів масової інформації.

Учасників Школи привітали ректор Роман Гринюк (Roman Grinuk), проректор Tatyana Nagornyak та заступник Вінницького міського голови Vladyslav Skalskyy.

Ця Школа є результатом об’єднання зусиль вищої школи України, органів влади, вінницької громади, кращих випускників нашого вишу і небайдужих публічних політиків.

Програма Школи сформована на стику політології, державного управління, менеджменту, маркетингу, права та публічного адміністрування.

Її унікальність полягає у тому, що вона є практико-орієнтованою, проваджуватиметься за участю широкого кола експертів-практиків України і провідних науковців Донецького національного університету імені Василя Стуса та Ужгородського національного університету.
Джерело
Comments